SigmaStim Σigma ECT

Všechny inovace ECT neuromodulace v jednom zařízení

Σigma (vyslovuje se Sigma) je nejpokročilejší ECT přístroj, jaké bylo kdy vyrobeno. Je schopen fungovat v „One-Knob Mode“ nebo „Four-Knob Mode“ a nabízí to nejlepší z obou světů.  Sigma má nejširší rozsah nastavení parametrů a nejvíce monitorovacích kanálů ze všech prodávaných zařízení ECT. Nabízí také bezkonkurenční bezpečnostní prvky a flexibilitu a přesto má pozoruhodnou jednoduchost při nastavování a používání. Zjistěte více o nových a jedinečných funkcích  Sigma.

Nové a intuitivní uživatelské rozhraní

Sigma využívá barevný LCD / dotykový displej s vysokým rozlišením, který je schopen zobrazit až sedm fyziologických signálů. Uživatelské rozhraní v českém jazyce je přehledné a intuitivní. Funkce a nastavení zařízení jsou logicky uspořádány do devíti nabídek. Klepnutím na ikonu nabídky zobrazíte její obrazovku a všechny dostupné možnosti. Další informace o rozhraní SigmaStim

Dávkování a možnosti léčby

Sigma se dodává ve dvou verzích: 100 joulů a 200 joulů. I když obě zařízení používají stejné rozhraní a fungují na stejných principech, liší se ve specifických funkcích. Na základě vnitrostátních regulačních povolení je zařízení 100 joulů k dispozici v USA a zařízení 200 joulů ve většině ostatních zemí. Zjistěte více o dávkování a léčbě stimulů 100 Joule a 200 Joule.

Srovnání Sigmy a dalších zařízení ECT

Sigma má nejširší rozsah nastavení parametrů a nejvíce monitorovacích kanálů ze všech prodávaných zařízení ECT. Zjistěte více o tom, jak je SigmaStim srovnávána s předchozími ECT zařízeními.